IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

7 kwietnia 2017

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Poniedziałek – Uroczystość św. Stanislawa, BM, Patrona Polski – solenizantom składamy serdeczne życzenia

Sobota – wsp. NMP Fatimskiej – 100-lecie Objawienia

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zapraszamy na sumę wszystkie dzieci. Niedziela jest adoracyjna a dar ołtarza przeznaczymy na Seminarium Duchowne. Po 11.00 i na wyjazdach zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Czasopisma katolickie Niedziela i Źródło oraz Jaś są do nabycia w zakrystii.
  3. Codziennie o 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe.
  4. W środę o godz. 15.30 w Libuszy sakrament bierzmowania. Kandydaci do bierzmowania wraz z rodzicami i świadkami gromadzą się w kościele w Libuszy o 14.45. Nowenna z majówką i Msza św. o 18.00 z godzinkami o 17.30. po nabożeństwie zbiórka ministrantów i próba chóru parafialnego.
  5. W piątek o 16.00 I spowiedź dzieci klas III oraz ich rodziców i chrzestnych. Dzieci gromadzą się w kościele o 15.45. Uroczystość I Komunii św. w niedzielę na sumie – bardzo prosimy Parafian nie związanych z dziećmi o udział w innych Mszach św.
  6. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. Zapowiedzi:

Robert Bartłomiej Świątkowski s. Andrzeja i Barbary zam. w Wapiennym i Dominika Angelika Kurgan c. Stanisława i Renaty zam. w Lipinkach. Zapowiedź I.

Łukasz Bieniek s. Stanisława i Henryki zam. w Lipinkach i Sylwia Daniela Lang c. Leszka i Wioletty zam. w Lipinkach. Zapowiedź I.