V NIEDZIELA WIELKANOCNA

14 maja 2017

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Wtorek –  święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski

1. Dziś Uroczystość I Komunii św. na sumie – bardzo prosimy Parafian nie związanych z dziećmi o udział w innych Mszach św.
  2. Czasopisma katolickie Niedziela i Źródło oraz Jaś są do nabycia w zakrystii.
  3. Codziennie o 18.00 Msza św. i nabożeństwo majowe. W ramach Białego Tygodnia przychodzą dzieci I Komunijne wraz z rodzicami.
  4. W poniedziałek z racji 15-ego dnia miesiąca w starym kościele wieczorny Apel Jasnogórski w następującym porządku: godz. 20.00 Msza św. z majówką zakończona odśpiewaniem Apelu.
  5. W środę dodatkowo o 18.00 nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o 17.30. Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i próba chóru parafialnego.
  6. W piątek po Mszy św. spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  7. W przyszłą niedzielę na sumie uroczystość 1 rocz. I Komunii św. dzieci klasy IV. Okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. rano lub wieczorem.
  8. W związku z coraz bliższą pielgrzymką do Fatimy informujemy, że we wtorek 30 maja o 19.00 odbędzie się spotkanie uczestników pielgrzymki z przedstawicielem biura podróży. Na tym spotkaniu biuro podróży przyjmie pozostałą kwotę pieniężną.
  9. W przyszłą III niedzielę prosimy Parafian o składkę w kopertach na nowy kościół. W tym tygodniu przewidziany jest montaż witraża na chórze a także bliskie są prace przy schodach, ponieważ ich ukończenie przewidziane jest do Bożego Ciała.
  10. Zapowiedzi:

Robert Bartłomiej Świątkowski s. Andrzeja i Barbary zam. w Wapiennym i Dominika Angelika Kurgan c. Stanisława i Renaty zam. w Lipinkach. Zapowiedź II.

Łukasz Bieniek s. Stanisława i Henryki zam. w Lipinkach i Sylwia Daniela Lang c. Leszka i Wioletty zam. w Lipinkach. Zapowiedź II.

Stanisław Marek Kielar s. Jana i Emilii zam. w Zagórzanach oraz Magdalena Zofia Krupa c. Józefa i Barbary zam. w Rozdzielu. Zapowiedź I.

Wojciech Robert Karp s. Stanisława i Henryki zam. w Lipinkach i Katarzyna Anna Tabaj c. Leszka i Marty zam. w Lipinkach. Zapowiedź I.