UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

04 czerwca 2017 r.

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła

Czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Sobota – wsp. bł. Bogumiła

Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

1. Dziś I niedziela czerwca, zmiana tajemnic różańcowych, suma z udziałem dzieci i błogosławieństwem. Składka w czasie Mszy św. na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne a do puszek po Mszach św. na Świątynię Opatrzności w Warszawie z racji Święta Dziękczynienia.
  2. W środę o 18.00 nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o 17.30. Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i próba chóru parafialnego.
  3. We czwartek o 6.30 z przystanku autobusowego wyjazd do Łagiewnik pielgrzymki dzieci pierwszokomunijnych z rodzicami.
  4. W związku z bliską uroczystością Bożego Ciała prosimy o wykonanie ołtarzy eucharystycznych w następujących miejscach:

– I – przy Ośrodku Zdrowia – pracownicy Ośrodka

– II – przy domu Ryszarda i Marii Gurba – Domownicy wraz z sąsiadami

– III – przy Gimnazjum – Pracownicy Gimnazjum

– IV – przy figurze św. Jana Pawła II

1. W Uroczystość Bożego Ciała Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży organizuje wyjazd na koncert „Jednego Serca, Jednego Ducha”. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii i u ks. Rafała.
  2. W piątek spotkanie KSM po Mszy św. wieczorowej.
  3. Od jutra przewidziane są prace przy schodach.
  4. Zapowiedzi:

Witold Dariusz Majsterek s. Romana i Stanisławy Maksym zam. w Bednarce oraz Joanna Antonina Kuś c. Adama i Beaty Szura zam. w Gorlicach. Zapowiedź.