UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

11 czerwca 2017 r.

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Wtorek – wsp. św. Antoniego z Padwy

Środa – wsp. bł. Michała Kozala

Czwartek – Uroczystość Najświetszego Ciała i Krwi Chrystusa

Sobota – wsp. św. Alberta Chmielowskiego

1. Czasopisma do odebrania w zakrystii.
  2. W środę o 18.00 nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o 17.30. Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i próba chóru parafialnego. O 17.00 próba dzwonienia i sypania kwiatków przed Bożym Ciałem.
  3. W związku z procesją eucharystyczną bardzo prosimy o wykonanie ołtarzy eucharystycznych według prośby z ostatniej niedzieli oraz o żywy udział Liturgicznej Służby Ołtarza, chłopców dzwoniących i dziewczynek sypiących kwiatki, dzieci pierwszokomunijne w strojach, KSM ze sztandarem, a Róże Różańcowe z feletronami, chór parafialny prosimy o śpiew a Strażaków o wzięcie chorągwi i baldachimu oraz sztandaru. Wszystkich Parafian prosimy o udział pobożny i przyjęcie z wiarą błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem przy ostatnim ołtarzu. Policję i Straż prosimy ponadto o dopilnowanie porządku na trasie procesji oraz na parkingu przy kościele. Parafian prosimy, by nie pozostawiać samochodów na parkingu z racji procesji. O 16.00 wyjazd do Rzeszowa na koncert „Jednego serca, jednego Ducha.”
  4. W oktawie Bożego Ciała codziennie Msza św. z procesją eucharystyczną.
  5. W piątek spotkanie KSM po Mszy św. wieczorowej.
  6. W przyszłą 3 niedzielę miesiąca prosimy Parafian o składkę w kopertach na nowy kościół. Na ukończeniu są prace przy schodach od głównego wejścia. Koszt 30 tys. złotych.
  7. Zapowiedzi:

Witold Dariusz Majsterek s. Romana i Stanisławy Maksym zam. w Bednarce oraz Joanna Antonina Kuś c. Adama i Beaty Szura zam. w Gorlicach. Zapowiedź II.

Mirosław Piotr Korzeń syn Kazimierza i Melani zam. w Ropicy Polskiej i Barbara Jolanta Gumienna córka Stanisława i Czesławy zam. w Lipinkach. Zapowiedź I.