XI NIEDZIELA ZWYKŁA

18 czerwca 2017 r.

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Środa – wsp. św. Alojzego Gonzagi

Czwartek – zakończenie oktawy Bożego Ciała

Piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – godz. 11 odpust w Pagorzynie

Sobota – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

1. Czasopisma do odebrania w zakrystii.
  2. W środę o 18.00 nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o 17.30. Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i próba chóru parafialnego.
  3. W oktawie Bożego Ciała codziennie Msza św. z procesją eucharystyczną, w poniedziałek o 18.00 Msza z procesją w starym kościele.
  4. We czwartek o 18.00 zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci.
  5. W piątek z racji uroczystości Serca Bożego nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych. O 8.00 rano Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Spotkanie KSM po Mszy św. wieczorowej.
  6. Wszystkim solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  7. Tradycyjny odpust w Bednarce w niedzielę 2 lipca o godz. 11.00
  8. Bóg zapłać za ofiary w kopertach na nowy kościół. Oczekujemy jeszcze na witraż na chórze.
  9. Zapowiedzi:

Mirosław Piotr Korzeń syn Kazimierza i Melani zam. w Ropicy Polskiej i Barbara Jolanta Gumienna córka Stanisława i Czesławy zam. w Lipinkach. Zapowiedź II.