02 lipca 2017 r.

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Poniedziałek – św. Tomasza Ap

Czwartek – wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Sobota – wsp. św. Jana z Dukli

1. Dziś odpust w Bednarce o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy Parafian wraz z chórem parafialnym. Z uwagi na odpust w Bednarce wyjątkowo nie będzie sumy w Lipinkach. Niedziela jest adoracyjna. Bóg zapłać za dar ołtarza na Seminarium Duchowne i potrzeby diecezjalne.
  2. Czasopisma do odebrania w zakrystii.
  3. W środę o 18.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św., z godzinkami o 17.30.
  4. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17:00, z godziną świętą od 17.30. Msza o godz. 18.00.
  5. W I piątek spowiedź i Msze św. w następującym porządku:

– SK – 6.30 spowiedź i o 7:00 Msza św.

– NK – 17.00 spowiedź i o 18.00 Msza św.

– Rozdziele – 6.00 spowiedź i o 6.30 Msza św.

– Bednarka – 19.00 spowiedź i o 19.30 Msza św.

– o godz. 8.00 wyjazd do chorych

1. Bóg zapłać za ofiary w kopertach składane w czerwcu. Zostało wykonane odwodnienie głównych schodów i prace przy schodach zostały zakończone. Zostało również wykonane strojenie organów a także jest odnawiane mieszkanie dla drugiego księdza.
  2. Zapowiedzi:

Andrzej Mieczysław Furman s. Adama i Stanisławy zam. w Brzyskach i Agnieszka Iwona Markowicz c. Stanisława i Bernadety zam. w Lipinkach. Zapowiedź I.

Paweł Marcin Laskosz s. Jana i Mirosławy zam. w Mystkowie i Agnieszka Katarzyna Szurek c. Kazimierza i Ireny zam. w Lipinkach. Zapowiedź I.