09 lipca 2017 r.

W TYM TYGODNIU W LITURGII WSPOMINAMY:

Wtorek – św. Benedykta

Środa – wsp. św. Bonifacego

Czwartek– wsp. św. Świerada i Benedykta

Sobota – wsp. św. Bonawentury

1. Czasopisma do odebrania w zakrystii.
  2. W środę o 18.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św., z godzinkami o 17.30. Na nowennę zapraszamy wszystkich uczestników parafialnej pielgrzymki do Fatimy.
  3. W piątek o 18.00 Msza św. wieczorowa z Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  4. W sobotę z racji 15 dnia miesiąca o 21.00 Apel Jasnogórski z różańcem o 20.30.
  5. W przyszłą III niedzielę prosimy o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła.
  6. Zachęcamy Parafian do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę w dniach 4 do 13 sierpnia. Zapisać się można w Bazylice Gorlickiej 30 lipca o 14.00 oraz po każdej Mszy św. w naszej Parafii. Informacje dodatkowe są umieszczone w gablocie.
  7. Zapowiedzi:

Andrzej Mieczysław Furman s. Adama i Stanisławy zam. w Brzyskach i Agnieszka Iwona Markowicz c. Stanisława i Bernadety zam. w Lipinkach. Zapowiedź II.

Paweł Marcin Laskosz s. Jana i Mirosławy zam. w Mystkowie i Agnieszka Katarzyna Szurek c. Kazimierza i Ireny zam. w Lipinkach. Zapowiedź II.

Paweł Janusz syn Jana i Jolanty zam. w Lipinkach oraz Ilona Korczyńska córka Aleksandra i Marii zam. w Libuszy. Zapowiedź I.