01. 10. 2017 r.

Środa – wsp. św. Franciszka z Asyżu

Czwartek – wsp. św. Faustyny Kowalskiej

Sobota – wsp.  NMP Różańcowej

1. Bóg zapłać za dzisiejszy dar ołtarza na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne. O 17.00 w starym kościele Msza św. z nabożeństwem różańcowym.
  2. Codziennie o godz. 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym – w poniedziałki w starym kościele. Serdecznie zachęcamy Parafian a pośród nich dzieci do udziału w różańcu. Dzieci otrzymają specjalne pomoce duszpasterskie.
  1. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z godzinkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego. Na nowennę serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci klas III. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce.
  2. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 z godziną świętą i różańcem o 16.30 i Msza na zakończenie.
  3. W I piątek spowiedź i Msze św. w następującym porządku:

– SK – 6.30 spowiedź i o 7.00 Msza św.

– NK – 16.00 spowiedź i o 17.00 Msza św.

– Rozdziele – 6.00 spowiedź i o 6.30 Msza św.

– Bednarka – 18.00 spowiedź i o 18.30 Msza św.

– o godz. 8.00 wyjazd do chorych

1. W I sobotę Msze św. ku czci NMP o 7.00 i 17.00. Z racji ogólnopolskiego różańca do granic od godz. 15.00 w nowym kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa w następującym porządku: Koronka do Miłosierdzia Bożego, następnie cztery części różańca z rozważaniami. Całość zakończy Msza św. o godz. 17.00 z kazaniem o Matce Bożej.
  2. Wyjazd na ogólnopolską akcję „Różaniec do granic” w sobotę o godz. 9.15 z parkingu przy nowym kościele. Jest jeszcze możliwość wyjazdu dodatkowym autokarem – zapisy u siostry Remigii.
  3. Czasopisma katolickie Źródło i Niedziela do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego.
  1. Trwają zapisy na pielgrzymkę lipcową na Maltę – do tej pory zapisało się ok. 39 osób. Program na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej Parafii.
  2. W przyszłą niedzielę obchodzimy niedzielę Papieską. Tradycyjnie zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach fundacji „Dzieło III Tysiąclecia”.