08. 10. 2017 r.

W tym tygodniu:

Poniedziałek – wsp. bł. Wincentego Kadłubka

Piątek– wsp. bł. Honorata Koźmińskiego

1. Dziś obchodzimy niedzielę Papieską. Tradycyjnie zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach fundacji „Dzieło III Tysiąclecia”. Niedziela jest adoracyjna.
  2. O 17.00 w starym kościele Msza św. z nabożeństwem różańcowym.
  3. Codziennie o godz. 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym – w poniedziałki w starym kościele. Serdecznie zachęcamy Parafian a pośród nich dzieci do udziału w różańcu.
  4. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z godzinkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego i zbiórka LSO.
  5. Czasopisma katolickie Źródło i Niedziela do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego.
  1. Na lipcową pielgrzymkę na Maltę może się jeszcze zapisać 5 osób.
  2. W przyszłą niedzielę z racji 15-ego dnia miesiąca wieczorny Apel Jasnogórski.
  3. W przyszła III niedzielę miesiąca prosimy Parafian o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła.