28 NIEDZIELA ZWYKŁA –

Środa – święto św. Łukasza Ewangelisty

Piątek– wsp.św. Jana Kantego

Sobota – wsp. bł. Jakuba Strzemię

1. Czasopisma katolickie Źródło i Niedziela do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego.
  2. O 17.00 w starym kościele Msza św. wieczorowa natomiast z racji 15-ego dnia miesiąca Apel Jasnogórski w następującym porządku: 20.30 nabożeństwo różańcowe i 21.00 Apel. Serdecznie zapraszamy Parafian, będzie to ostatni Apel przed przerwą jesienno-zimową. Apele zostaną wznowione w maju i będą trwać do października w połączeniu z nabożeństwem fatimskim.
  3. Codziennie o godz. 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym – w poniedziałki w starym kościele. Po nim spotkanie do kandydatów do bierzmowania. Serdecznie zachęcamy do udziału w różańcu.
  1. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z godzinkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego i zbiórka LSO.
  2. Bóg zapłać za składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła.
  3. W związku z organizacją XI edycji Biegu Ulicznego im. Kazimierza Świerzowskiego w Lipinkach w dniu 21.10.2017  będą utrudnienia w ruchu drogowym w Centrum Lipinek. Zamknięta będzie droga z Lipinek w stronę Pagorzyny, droga na Zagumie i od Rozdziela w godz. 11.30 – 12.30 . Za utrudnienia przepraszamy. Zarząd ULKS Lipinki
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny – tradycyjna składka na misje.
  5. Kartki na wypominki są dostępne w nawach bocznych i na ławkach z tył.