22. 10. 2017 r.

W tym tygodniu:

Sobota – święto św. Szymona i Judy Tadeusza

Niedziela – rocznica poświęcenia własnego kościoła

1. Dziś rozpoczyna się tydzień misyjny – tradycyjna składka na misje.
  2. Czasopisma katolickie Źródło i Niedziela do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego.
  3. O 17.00 w starym kościele Msza św. z różańcem.
  4. Codziennie o godz. 17.00 Msza św. z nabożeństwem różańcowym – w poniedziałki w starym kościele.
  1. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z godzinkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego i zbiórka LSO.
  2. Kartki na wypominki są dostępne w nawach bocznych i na ławkach z tył.
  3. W związku z bliską Uroczystością Wszystkich Świętych przypominamy o uporządkowaniu grobów na obu cmentarzach. Została wykonana piękna droga na nowy cmentarz. Panu Wójtowi dziękujemy za jej wykonanie oraz za prace ziemne pod przyszły parking przy nowym kościele. Bardzo prosimy by nie wywozić w to miejsce różnych śmieci, odpadów czy korzeni drzew. To nie jest miejsce na wysypisko śmieci, tylko ziemia i gruz. Prosimy by nie sypać od drogi ale trzeba wjeżdżać od dołu.
  4. Dokładne informacje odnośnie Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego podamy w przyszłą niedzielę.
  5. Osoby zapisane na Maltę proszone są o wpłatę zaliczki w kwocie 1,000 zł. do 19 listopada.