19. 11. 2017 r.

Środa – wsp. św. Cecylii – patronki muzyki kościelnej

Piątek – wsp. św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy

Niedziela  – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Czasopisma katolickie Źródło i Niedziela do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego.
  2. O 17.00 w starym kościele Msza św.
  3. Jutro o godz. 16.00 w Ośrodku rekolekcyjnym spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z wypominkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.
  1. W piątek o 17.00 Msza św., z wypominkami o 16.30. Po nabożeństwie spotkanie KSM.
  2. Przypominamy uczestnikom wyjazdu na Maltę o wpłacie do 26 listopada zaliczki 1,000 zł.
  3. Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach na potrzeby nowego kościoła.
  4. Siostra Zakrystianka Ludmiła rozpocznie odwiedziny w naszych domach z opłatkami. Jak zawsze prosimy o życzliwe przyjęcie Siostry a także Pana Organisty Roberta Są oni pracownikami Parafii i jej przedstawicielami. Tradycyjny dar materialny stanowi część wynagrodzenia za ich piękną pracę.