II NIEDZIELA – ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO

1. 01. 2018 r.

1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu, na sumę zapraszamy jak najliczniej dzieci na Mszę św. i błogosławieństwo. Po sumie i na wyjazdach zmiana tajemnic różańcowych. Składka na Seminarium Duchowne i potrzeby diecezjalne.
  2. Czasopisma katolickie Niedziela, Źródło, Jaś oraz Droga do nabycia w zakrystii i w nawie Miłosierdzia Bożego.
  3. W poniedziałek o 16.00 w szkole spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  4. Zachęcamy Parafian do zakupu płyty z kolędami i udziału w zabawie karnawałowej.
  5. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.
  6. W piątek po nabożeństwie spotkanie KSM.
  7. Przypominamy, że uroczystość I Komunii św. odbędzie się w niedzielę 13 maja na sumie, bierzmowanie w Lipinkach 19 maja, a 1 rocz. I komunii św. 20 maja na sumie. Katechezy klas III z rodzicami przewidziane są od początku lutego i wtedy będą również ustalane wszystkie sprawy organizacyjne.

Porządek kolędy w tym tygodniu.

Ks. Proboszcz Ks. Rafał

Od 13.30 – cd. od rodziny Byczek do rodziny Szkaradek
WTOREK od 8.30 – Lipa od 12.00 – Sochacz i Stawy

ŚRODA   od 9.00 – od Tomasz Kozioł – domy przy drodze od Pagorzyny do mostu i dalej do Ireny i Bogusława Bochenek