V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. 02. 2018 r.

W tygodniu w liturgii wspominamy:

Poniedziałek – wsp. Agaty

Wtorek – wsp. Piotra Miki i towarzyszy

Sobota – wsp. Scholastyki

Niedziela – Światowy Dzień Chorego

1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych na sumie i wyjazdach. Na sumę zapraszamy dzieci. Składka na Seminarium Duchowne i cele diecezjalne.
  2. Czasopisma katolickie Niedziela, Źródło, Jaś oraz Droga do nabycia w zakrystii i w nawie Miłosierdzia Bożego.
  3. W poniedziałek o 15.30 w szkole katecheza dzieci klasy III a z rodzicami a o 16.15 klasy III b.
  4. W środę o 17.00 nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o 16.30. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego i zbiórka LSO.
  5. W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.
  6. W związku z zakończoną wizytą duszpasterską serdecznie dziękujemy rodzinom naszej Parafii za wspólne modlitwy, życzliwe przyjęcie w domach a także złożone ofiary materialne. Niech błogosławieństwo Boże towarzyszy wszystkim rodzinom w obecnym roku.