II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25. 02. 2018 r.

1. Dziś zbiórka pieniężna do puszek na misje w ramach niedzieli Ad Gentes.
  2. Czasopisma katolickie Źródło, Niedziela, Droga i Jaś do nabycia w zakrystii i w nawie Miłosierdzia Bożego.
  3. Po sumie tradycyjna Droga Krzyżowa prowadzona przez Grupę Modlitewną, a o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.
  4. W poniedziałek o 15.30 katecheza klasy III a, a o 16.15 klasy III b z rodzicami.
  5. W poniedziałek o 16.30 w Ośrodku rekolekcyjnym katecheza dla kandydatów do bierzmowania.
  6. W środę17.00 Msza św. z nowenną do MB Lipińskiej z godzinkami o 16.30. O godz. 18.00 spotkanie LSO. Bardzo prosimy rodziców ministrantów o pilnowanie służenia chłopców. Ministranci mają wyznaczone godziny Mszy św. i powinni w tych godzinach uczestniczyć.
  7. W I czwartek Msze św. o 7.00 i 17.00 z adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00. O 16.30 godzina święta.
  8. W I piątek o 17.00 Droga Krzyżowa i Msza św. Porządek Mszy św. według ogłoszonych intencji. Spowiedzi Stary kościół 6.30. Nowy kościół od 16.00. Rozdziele od 6.00. Bednarka od 18.00. Drogę krzyżową poprowadzi Akcja Katolicka. 0 godz.8.00 wyjazd do chorych.
  9. I sobota Msze św. o 7.00 i 17.00z różańcem w int. trzeźwości o 16.30 i ucałowaniem relikwii św. Jana Pawła II.
  10. W obecnym roku rekolekcje wielkopostne będą prowadzone przez 3 niedziele Wielkiego Postu. I niedziela rekolekcyjna przypadnie w następna niedzielę. Nauki rekolekcyjne do południa będzie wygłaszał ks. Krzysztof a kazania pasyjne ma ks. Proboszcz. Rekolekcje dla naszej szkoły i przedszkolaków będą w dniach 14-16 marca tj. od środy do piątku. Na te dni prosimy Panią Dyrektor o zorganizowanie dni wolnych od zajęć szkolnych.
  11. Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach na potrzeby nowego kościoła.
  12. W zakrystii są do nabycia tradycyjne baranki wielkanocne w cenie 5 zł. jako jałmużna wielkopostna na Caritas.
  13. Przypominamy i prosimy o ofiary pieniężne na kwiaty do Grobu Bożego – do Siostry Ludmiły.
  14. Przypominamy o zaliczkach 50 zł. na pielgrzymkę do Kalisza.
  15. Zapowiedzi:

Paweł Stanisław Leputa, s. Franciszka i Alicji, zam. Metarka i Monika Helena Hamal, c. Tadeusza i Janiny Szeredy, zam. Bednarka. Zapowiedź II.

Damian Rafał Kusiak s. Jana i Grażyny oraz Aneta Barbara Kusiak c. Tomasza i Doroty. Zapowiedź I.