III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. 03. 2018 r.

1. Czasopisma katolickie Źródło, Niedziela, Droga i Jaś do nabycia w zakrystii i w nawie Miłosierdzia Bożego.
  2. Po sumie tradycyjna Droga Krzyżowa prowadzona przez Grupę Modlitewną, a o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.
  3. Niedziela dzisiejsza jest pierwszą niedzielą rekolekcyjną. Z racji I niedzieli po sumie i na wyjazdach zmiana tajemnic różańcowych oraz błogosławieństwo dzieci po sumie. Z racji święta św. Kazimierza modlimy się za Ks. Bpa Kazimierza i wszystkich naszych solenizantów. Przyszła niedziela będzie również rekolekcyjna.
  4. W poniedziałek o 15.30 katecheza klasy III a, a o 16.15 klasy III b z rodzicami.
  5. W środę17.00 Msza św. z nowenną do MB Lipińskiej z godzinkami o 16.30. O godz. 18.00 próba chóru parafialnego.
  6. We czwartek z racji święta kobiet modlimy się za wszystkie niewiasty z najlepszymi życzeniami.
  7. W piątek o 17.00 droga krzyżowa i Msza św. Po niej spotkanie KSM.
  8.  W zakrystii są do nabycia tradycyjne baranki wielkanocne w cenie 5 zł. jako jałmużna wielkopostna na Caritas.
  9. Przypominamy i prosimy o ofiary pieniężne na kwiaty do Grobu Bożego – do Siostry Ludmiły.
  10. Zapowiedzi:

Damian Rafał Kusiak s. Jana i Grażyny oraz Aneta Barbara Kusiak c. Tomasza i Doroty. Zapowiedź II.