IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. 03. 2018 r.

W tygodniu:

W środę, czwartek i piątek – REKOLEKCJE SZKOLNE

1. Czasopisma katolickie Źródło, Niedziela, Droga i Jaś do nabycia w zakrystii i w nawie Miłosierdzia Bożego.
  2. Niedziela dzisiejsza jest drugą rekolekcyjną. Przyszła niedziela będzie również rekolekcyjna.
  3. Po sumie tradycyjna Droga Krzyżowa prowadzona przez Grupę Modlitewną, a o 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.
  4. W poniedziałek o 15.30 katecheza klasy III a, a o 16.15 klasy III b z rodzicami. Zakład krawiecki przyjedzie ze strojami komunijnymi w I tygodniu po świętach.
  5. W środę17.00 Msza św. z nowenną do MB Lipińskiej z godzinkami o 16.30. O godz. 18.00 próba chóru parafialnego.
  6. W piątek o 17.00 droga krzyżowa i Msza św. Po niej spotkanie KSM.
  7. W zakrystii są do nabycia tradycyjne baranki wielkanocne w cenie 5 zł. jako jałmużna wielkopostna na Caritas.
  8. Przypominamy i prosimy o ofiary pieniężne na kwiaty do Grobu Bożego – do Siostry Ludmiły.
  9. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży i Towarzystwo „Jastrzębiec” zapraszają na tradycyjną już ekstremalną drogę krzyżową z Bednarki na Cieklinę. Odbędzie się 23 marca, początek w Bednarce o 19.00.
  10. W ostatnim tygodniu TV Trwam nagrała 20 minutowy film nt. naszego Sanktuarium. Emisja w TV Trwam w poniedziałek o 16.10 i powtórka we środę o 9.25. Panu Profesorowi Mieczysławowi Rybie dziękujemy za pomoc.
  11. Dzisiaj o 17.30 w auli Bieckiego Liceum koncert muzyki filmowej przygotowany przez zespół muzyczny bieckiego liceum. Wstęp wolny.
  12. W związku z wizytą matki generalnej Sióstr Dominikanek w ostatnią środę oraz spotkania z parafianami i duszpasterzami oczekujemy na decyzję co do dalszego losu placówki w Lipinkach.
  13. W przyszłą 3 niedzielę prosimy o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła.
  14. Zapowiedzi:

Andrzej Staniszewski s. Tadeusza i Elżbiety oraz Justyna Szkaradek c. Mariana i Grażyny. Zapowiedź I.