NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

08. 04. 2018 r.

W liturgii wspominamy:

Poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Dziś niedziela Miłosierdzia Bożego. Składka na Caritas. O 11.00 w Wójtowej odpust ku czci Miłosierdzia Bożego z powierzeniem Miłosierdziu Bożemu ziemi Gorlickiej i Bieckiej pod przewodnictwem Ks. Bpa Antoniego Długosza.

1. W poniedziałek katechezy klas III z rodzicami o 15.30 kl. III a, a o 16.15 kl. III b
  2. Czasopisma katolickie Niedziela i Źródło oraz Jaś są do nabycia w zakrystii.
  3. W Środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Lipińskiej i Msza św., o 17:30 Godzinki.
  4. W piątek o 18.00 Msza św. wieczorowa z koronką do Miłosierdzia Bożego i ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny. Po Mszy św. spotkanie KSM.
  5. W przyszłą III niedzielę prosimy o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła i parafii.
  6. Zapowiedzi:

Szymon Józef Wiatr s. Stanisława i Bogumiły Gębarowski i Katarzyna Monika Budziak c. Janusza i Marii Dybaś. Zapowiedź I.