III NIEDZIELA WIELKANOCNA

15. 04. 2018 r.

1. Czasopisma katolickie do odebrania w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego. O godz.18.00 Msza św. w starym kościele.
  2. W poniedziałek katechezy klas III z rodzicami o 15.30 kl. III a, a o 16.15 kl. III b
  3. W Środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Lipińskiej i Msza św., o 17:30 Godzinki. Po nabożeństwie zbiórka LSO i próba chóru parafialnego.
  4. W najbliższy czwartek w Krygu odbędzie się  spotkanie młodych rejonu biecko-gorlickiego. Program na tablicy ogłoszeń. Rozpoczęcie o godz.18.00 serdecznie zapraszamy.
  5. W piątek o 18.00 Msza św. wieczorowa z koronką do Miłosierdzia Bożego i ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny. Po Mszy św. spotkanie KSM.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne – delegacja naszego Seminarium będzie uczestniczyć we Mszach św. do południa.
  7. Bóg zapłać za składkę na potrzeby nowego kościoła i parafii. W najbliższym czasie malowanie dachu i ogrodzenia u Sióstr. Koszt ok. 8 tys. zł. pokryje Parafia.
  8. Zapowiedzi:

Szymon Józef Wiatr s. Stanisława i Bogumiły Gębarowski i Katarzyna Monika Budziak c. Janusza i Marii Dybaś. Zapowiedź II.