IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

W tygodniu wspominamy:

Poniedziałek – Uroczystość św. Wojciecha

Środa – Święto św. Marka Ewangelisty

1. Czasopisma katolickie do odebrania w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego. O godz.18.00 Msza św. w starym kościele.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne z tej racji gościmy w naszej parafii delegacja naszego Seminarium.
  3. W poniedziałek katechezy klas III z rodzicami o 15.30 kl. III a, a o 16.15 kl. III b. O 16.30 egzamin parafialny dla kandydatów do bierzmowania a w piątek o 14.30 egzamin diecezjalny.
  4. W Środę o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Lipińskiej i Msza św., o 17:30 Godzinki. Po nabożeństwie zbiórka LSO i próba chóru parafialnego.
  5. W piątek o 18.00 Msza św. wieczorowa z koronką do Miłosierdzia Bożego i ucałowaniem relikwii św. s. Faustyny. Po Mszy św. spotkanie KSM.
  6. Bóg zapłać za składkę na potrzeby nowego kościoła i parafii. Rozpoczęliśmy pracę przy malowaniu dachu i ogrodzenia u Sióstr. Koszt ok. 8 tys. zł. pokryje Parafia.
  7. Zapowiedzi:

Łukasz Mateusz Buś s. Tadeusza i Anny Świerz i Patrycja Elżbieta Osikowicz c. Stanisława i Bożeny Karp. Zapowiedź I.