VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

W tygodniu wspominamy:

Wtorek – Uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski

Niedziela – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Czasopisma katolickie do odebrania w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego. O godz.18.00 Msza św. w starym kościele z nabożeństwem majowym.
  2. Niedziela jest adoracyjna. Bóg zapłać za dar ołtarza na Seminarium Duchowne.
  3. W poniedziałek o 15.30 w kościele próba spowiedzi dzieci klas III.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę wypadają dni krzyżowe czyli modlitwy o urodzaje. W te dni przed Mszą św. procesje wokół kościoła ze śpiewem litanii do Wszystkich Świętych.
  5. Codziennie o 18.00 Msza św. z nabożeństwem majowym – w poniedziałki w starym kościele a we środy z godzinkami i nowenną do MB Lipińskiej oraz próbą chóru parafialnego.
  6. W piątek o 15.30 pierwsza spowiedź dzieci klas III wraz z odnowieniem przyrzeczeń chrztu świętego i złożeniem przyrzeczeń trzeźwościowych. Będzie też okazja do spowiedzi dla rodziców i chrzestnych. Po Mszy św. spotkanie KSM.
  7. W piątek początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  8. W przyszłą niedzielę na sumie uroczystość I Komunii św. czyli pierwszego pełnego udziału we Mszy św. dzieci klas III. Z uwagi na grupę 40 dzieci bardzo prosimy parafian nie związanych bezpośrednio z dziećmi o udział w innych Mszach św.
  9. Bóg zapłać za składane w kwietniu ofiary na potrzeby nowego parafii. Aktualnie jest malowanie dachu Sióstr i ogrodzenia.
  10. Zapowiedzi:

Daniel Pabis s. Mieczysława i Barbary oraz Edyta Ślimak c. Stanisława i Wiesławy. Zapowiedź II.

Jakub Adam Przybyłowicz s. Sylwestra i Anny Gajeckiej i Ewelina Paulina Waląg c. Tadeusza i Agnieszki Karp. Zapowiedź I.