X Niedziela Zwykła

10.VI.2018 r.

W tygodniu wspominamy:

-poniedziałek Wsp. Św. Barnaby Ap.
-środa Wsp. św. Antoniego
-czwartek Wsp. Bł. Michała Kozala

1. Msze św. do południa bez zmian. O 18 Msza św. wieczorowa w starym kościele.
    2.W łączności z naszą diecezją modlimy się dziś za małżeństwa i rodziny.
    3.Zgodnie z zapowiedzią po Mszach św. zbiórka do puszek na sprzęt medyczny dla szpitala na Madagaskarze.
    4.Czasopisma katolickie są do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia Bożego.
    5.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej z Godzinkami o 17.30. Zachęcamy do liczniejszego udziału.
    6.W piątek o 18 Msza św. z ucałowaniem relikwii św. S. Faustyny. Po nabożeństw spotkanie KSM.
    7.Przypominamy o wypłatach na pielgrzymkę do Kalisza i dostarczenie danych osobowych. Podobnie prosimy o dostarczanie danych na Maltę.
    8.W przyszłą 3 niedzielę prosimy o składkę w kopertach na prace u sióstr i wykonane w granicie schody od strony parku-koszt 15 tyś. zł. Oczekujemy jeszcze na prace przy głosie organowym.Za składane ofiary serdecznie dziękujemy ofiarodawcom.
    9.Zapowiedzi:
    -Marcin Krzysztof Żarnowski s. Janusza i Zofii oraz Natalia Katarzyna Wałęga c. Jerzego i Małgorzaty zap.2
    -Mariusz Grzegorz Matuszyk s. Zdzisława i Teresy oraz Marta Maria Majchrycz c. Krzysztofa i Grażyny zap.1