11 Niedziela Zw.

17.VI.2018 r.

W tygodniu w liturgii przypada:

– czwartek Wsp. Św. Alojzego Gonzagi

– niedziela Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

– Solenizantom składamy najlepsze życzenia

1.Msze św. do południa bez zmian. O 18 Msza św.wieczorowa w starym kościele. Na sumie chrzest dzieci.

2.Czasopisma katolickie są do nabycia w zakrystii i nawie Miłosierdzia  Bożego.

3.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. o 17.30 Godzinki o Matce Bożej. Zachęcamy parafian do liczniejszego udziału.

4.Również we środę o 17 w domu ludowym spotkanie z biurem podróży uczestników pielgrzymki do Kalisza , a o 19 na Maltę. Przynosimy ze sobą pozostałą kwotę 500 zł. I 450 euro.

5.We czwartek o 15 Msza św. z udziałem trzecich klas gimnazjalnych ,rodziców i nauczycieli z okazji zakończenia nauki na tym etapie.

6.W piątek o 8 Msza św.z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. O 18 Msza św.wieczorowa z koronką do Miłosierdzia Bożego i ucałowaniem relikwii św.Faustyny.

7.Bóg zapłać za ofiary w kopertach na prace i sióstr i granitowe schody od strony parku – łączny koszt 30 tyś.zł. Oczekujemy na prace przy głosie organowym.

8.W niedzielę 1 lipca o 11 odpust ku czci NMP NIEUSTAJĄCEJ POMOCY w Bednarce. Składka na kwiaty do koszyczka pod ołtarzem.

9.Zapowiedzi:

– Mariusz Grzegorz Matuszyk s.Zdzisława i Teresy oraz Marta Maria