NIEDZIELA XIII ZW. – 1.VII.2018 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

Wtorek Święto Św.Tomasza Ap.

Piątek Wsp.Bł.Marii Teresy Ledóchowskiej

1.Dzisiaj o 11 Odpust w Bednarce.W nowym kościele wyjątkowo sumy nie będzie.O 18 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

2.Niedziela jest adoracyjna.Bóg zapłać za dar ołtarza na Seminarium Duchowne.

3.We środę o 18 NOWENNA DO MB LIPIŃSKIEJ I MSZA ŚW.Godzinki o 17.30.Zachęcamy do liczniejszego udziału.

4.W I Czwartek Msze św.o 7 i 18 z modlitwami za kapłanów i o nowe powołania.Od 17 adoracja Najśw.Sakramentu.

5.W I piątek w SK od 6.30 spowiedż i Msza św.o 7,a w nowym spowiedz od 17 i Msza św.o 18.W R-lu spowiedz od 6 i Msza św.o 6.30,a w B-ce spowiedz od 18.30 i Msza św.o 19.O 8 wyjazd do chorych.

6.W I Sobotę Msze św.ku czci Niep.Serca NMP o 7 i 18 z ucałowaniem relikwii św.JP II.O 17.30 różaniec w int.trzezwości.

7.Bóg zapłać za czerwcowy dar ołtarza w kopertach na schody oraz prace u sióstr.W tym tygodniu mają się rozpocząć prace przy montażu głosu organowego PRYNCYPAŁ oraz strojenie organów.

8.ZAPOWIEDZI :

– Kamil Patryk Różycki s.Marka i Wiesławy Osińskiej oraz Anna Maria Przybylska c.Bohdana i Lucyny Dziubackiej zap.II

– Damian Paweł Opałka s.Tadeusz i Krystyny Świerzowskiej  oraz Diana Edyta Bogusz c.Adama i Beaty Haluch zap.II

– Tomasz Jan Tomkiewicz s.Kazimierza i Małgorzaty Kasprzyk oraz Beata Anna Wójcik c.Mirosława i Iwony Wujcik zap.I