Niedziela XIV  Zw. – 8.VII.2018 r.

W tygodniu w liturgii przypada :

– środa Święto Św. Benedykta – Patrona Europy

– czwartek Wsp. Św.  Brunona z Kwerfurtu

– piątek Wsp. Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1.Msze św. do południa bez zmian. O 18 Msza św. wieczorowa w starym k-le. Czasopisma katolickie w zakrystii i w nawie Mił. Bożego.

2.Zgodnie z zapowiedzią i prośbą parafianki Marty Dyląg składka do puszek na zakup samochodu do przewozu niepełnosprawnego syna.

3.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z godzinkami o 17.30.

4.W piątek o 11.30 na parkingu przy nowym k-le pakowanie bagaży, a o 11.45 Msza św. i wyjazd na Maltę. O 18 Msza św. z koronką do Mił.B.i ucałowaniem relikwii św. Faustyny.

5.W przyszłą 3 niedzielę miesiąca prosimy o składkę w kopertach na nowy k-ł i dom sióstr.

6.Zapowiedzi :

– Tomasz Jan Tomkiewicz s. Kazimierza i Małgorzaty Kasprzyk zam. Łęki Dukielskie i Beata Anna Wójcik c. Mirosława i Iwony Wujcik – zap.2

– Tomasz Karol Duda s. Adama i Danuty Skurskiej zam. Oleśnica i Anita Maria Gurbisz c. Andrzeja i Czesławy Jurusik – zap.1

– Bartłomiej Jodłowski s. Stefana i Bogusławy Cionek i Marta Lech c. Krzysztofa i Renaty Surówka , zam. Świniarsko – zap.1