16 Niedziela Zw. – 22.VII.2018 r.

W tygodniu w liturgii przypada :

– Poniedziałek Święto Św.Brygidy Patronki Europy

– Wtorek Wsp.Św.Kingi

– Środa Św.Św.Jakuba Ap.

– Czwartek Wsp.Św.Joachima i Anny, Rodziców NMP

Wszystkim Solenizantom składamy najlepsze życzenia

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w SK.

2.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.

3.W piątek o 18 Msza św.wieczorowa z koronką do Miłosierdzia Bożego i ucałowaniem relikwii św.S.Faustyny.

4.W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek jako ogólnopolska pomoc na środki transportu dla misjonarzy.

5.W związku z Odpustem prosimy o wykonanie wieńców dożynkowych Gminne Centrum Kultury,Zakład Pyszotka i Akcję Katolicką.

6.Zapowiedzi :

– Tomasz Jacek Wałęga s.Krzysztofa i Ewy Nabożny oraz Katarzyna Maria Szkaradek c.Andrzeja i Agnieszki Budziak – zap.2

– Kamil Adam Wozniak s.Adama i Wioletty Falisz zam.Libusza i Dominika Karolina Knapik c.Roberta i Agnieszki Mastaj – zap.2

– Tomasz Jakub Kusiak s.Czesława i Małgorzaty Pudło i Róża Łucja Kusiak zd.Bednarek c.Józefa i Marty Gorczowskiej – zap.2