17 Niedziela zwykła

17 Niedziela Zw. – 29.VII.2018 r.

1.W tygodniu w liturgii przypada :

– wtorek Wsp.Św.Ignacego z Loyoli

– środa Wsp.Św.Alfonsa Marii Ligoriego

– sobota Wsp.Św.Jana Marii Viannea

2.Msze św.do południa bez zmian.Na sumie chrzest dzieci.O 18 Msza św.w starym kościele.

3.Po Mszach św.zbiórka do puszek na środki transportu dla misjonarzy.

4.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o

17.30.Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.Wszystko w ramach przygotowania do odpustu.

5.W I Czwartek Msze św.o 7 i 18 z adoracją Najśw.Sakramentu od 17.

6.W I Piątek od 6.30 spowiedż i Msza św.w SK,a od 17 i Msza św.o 18 w nowym.W R-lu spowież od 6 i Msza św.o 6.30,a w B-ce spowiedz od 18.30 i Msza św.o 19.O 8 wyjazd do chorych.

7.W I Sobotę Msze św.o 7 i 18 ku czci Niepokalanego Serca NMP z ucałowaniem relikwii św.JP2.Początek pieszej pielgrzymki rzeszowskiej na Jasną Górę.

8.W przyszłą I Niedzielę adoracja Najśw.Sakramentu,a po sumie i na wyjazdach zmiana tajemnic różańcowych.Składka na cele diecezjalne.

9.Zapowiedzi :

– Karol Andrzej Lewiński s.Andrzeja i Marty zam.w Bednarce i Justyna Świątek c.Antoniego iLucyny zam.w Cieklinie zap.1

– Bartłomiej Knapik s.Czesława i Jadwigi Nabożny i Ewelina Maria Bogdan c.Sławomira i Renaty Kozień zam.w Kobylance zap.1