Niedziela XVIII Zw. – 5.VIII.2018 r.

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.w s.k-le.

2.Niedziela jest adoracyjna.Po sumie i na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.Bóg zapłać za dar ołtarza na cele diecezjalne.

3.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.Wszystko w ramach przygotowania do Odpustu.

4.W piątek o 18 Msza św.z koronką do Mił.Bożego i ucałowaniem relikwii św. Faustyny.

5.W przyszłą niedzielę o 15 nabożeństwo na cmentarzu z racji odpustu.

6.Dokładne informacje odpustowe podamy w przyszłą niedzielę.

7.Przypominamy i prosimy o wykonanie wieńców żniwnych :Gminny Ośrodek Kultury,Akcję Katolicką i Zakład Pyszotka.

8.Jak zawsze prosimy o włączenie się w odpust : Liturgiczną Służbę Ołtarza,Róże różańcowe,Strażaków,Chór parafialny,Delegacje z wieńcami ,Wójta gminy i osoby poproszone o pomoc.

9.W poniedziałek przypada Święto Przemienienia Pańskiego,we środę  Wsp.św.Dominika,we czwartek Świeto Św.Teresy Benedykty od ikrzyża,a w piątek Św.Wawrzyńca.

10.W naszych modlitwach polecajmy piesza pielgrzymkę Rzeszowską na Jasną Górę.

11.Zapowiedzi :

– Karol Andrzej Lewiński s.Andrzeja i Marty oraz Justyna Świątek c.Antoniego i Lucyny zam.w Cieklinie zap.2

– Bartłomiej Knapik s.Czesława i Jadwigi oraz Ewelina Maria Bogdan c.Sławomira i Renaty zam.w Kobylance zap.2

– Michał Piotr Nowak s.Karola i Ilony zam.Pawłowice i Aneta Jurusik c.Stanisława i Marii zap.1