Niedziela – Uroczystość NMP Częstochowskiej – 26.VIII.2018 r.

W tygodniu w liturgii przypada:

– Poniedziałek WSP św. Moniki-

– Wtorek WSP. św. Augustyna

– Środa WSP św. Jana Chrzciciela

– Sobota – rocznica wybuchu II wojny światowej

1.Msze św. do południa bez zmian. Na sumie chrzest dzieci. O 18 Msza św. wieczorowa w starym k-le.

2.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.

3.W tym tygodniu przypada I sobota września. Msze św. o 7 i 18 ku czci Niepokalanego Serca NMP z różańcem w int. trzeżwości o 17.30 i ucałowaniem relikwii św.JP 2.

4.W przyszłą I niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, a po sumie błogosławieństwo dzieci. Od września zmiana tajemnic różańcowych w I sobotę po Mszy św. wieczorowej,a na wyjazdach po Mszy św. w niedzielę. Składka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

5.Dzisiaj w katedrze rzeszowskiej diecezjalne dziękczynienie za tegoroczne plony, a w przyszłą niedzielę dziękczynienie ogólnopolskie na Jasnej Górze.