22 Niedziela Zw. – 2.IX.2018 r.

W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Wsp Św.Grzegorza Wielkiego

– sobota Świeto Narodzenia NMP

1.Niedziela jest adoracyjna.Po sumie błogosławieństwo dzieci.O 18 Msza św.wieczorowa w starym k-le.Bóg zapłać za dar ołtarza na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2.Jutro początek nowego roku szkolnego i katechetycznego.Na Mszę św.o godz.8 zapraszamy dzieci i młodzież przedszkola i naszej szkoły wraz z rodzicami i nauczycielami.Mszy św.o 7 wyjątkowo nie będzie.

3.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po Nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.

4.W I Czwartek od 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.Po Mszy św.spotkanie Akcji Katolickiej.

5.W I Piątek o 6.30 spowiedż i Msza św.w starym k-le,natomiast w nowym spowiedz od 17 i Msza św.o 18.W R-lu spowiedz od 6 i Msza św.o 6.30,a w B-ce spowiedz od 18.30 i Msza św.o 19.O 8 wyjazd do chorych.

6.Od piątku do niedzieli Odpust w sanktuarium w Kobylance – program na tablicy ogłoszeń.Zachęcamy do udziału.

7.W sobotę po Mszy św.porannej poświęcenie ziarna siewnego z racji święta MB Siewnej.