XXV NIEDZIELA ZW. – 23.IX.2018 R.

25.NIEDZIELA ZW. – 23.IX.2018 R.

LITURGIA TYGODNIA;

– czwartek Wsp.św.Wincentego A Paulo

– Piątek Wsp.św.Wacława

– Sobota Świeto Świętych Archaniołów Michała,Gabriela i Rafała

1.Msze św.do południa bez zmian.Na sumie chrzest dzieci.O 13 z kaplicy i 13.30 w k-le pogrzeb + Alfredy Barzyk.O 18 Msza św.w S.K.

2.Czasopisma katolickie są do nabycia w zakrystii i w nawie Mił.Bożego.Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej.

3.Jutro w naszym sanktuarium zjazd kapłanów wyświeconych w 1972 r.w Tarnowie.Jest to rok święceń ks.Infułata Wiesława.Spotkanie przewidziane jest w ośrodku rekolekcyjnym z Mszą św.ok.11.45 w nowym kościele.Zapraszamy parafian na tę Mszę św.

4.W k-le dojazdowym w Rozdzielu przewidziane są od jutra prace remontowe.Z tego powodu do końca października Msze św.będą odprawiane w szkole.Pana wójta prosimy o zgodę.Natomiast jutro na 9 prosimy parafian z R-la o przyjście pod k-ł i pomoc w przewożeniu sprzętów kościelnych do szkoły.Można również z ciągnikiem z przyczepą.

5.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.Godzinki o Matce Bożej o 17.30.Po naboeżeństwie zbiórka LSO oraz próba chóru parafialnego.Parafian gorąco zachęcamy do udziału.

6.W piątek o 18 Msza św.z koronką do Mił.Bożego i ucałowaniem relikwii św.Faustyny.

7.W przyszłą niedzielę w całej diecezji zbiórka do puszek pod patronatem Caritas z przeznaczeniem na remont ośrodka rekolekcyjnego w Myczkowcach.Ks.bp Ordynariusz b.prosi diecezjan na ten cel.Zechciejmy pomóc.