26 NIEDZIELA ZW.- 30.IX.2018 R.

Liturgia w tygodniu :

– PONIEDZIAŁEK WSP.ŚW.TERESY OD DZIECIĄTKA JEZUS

– WTOREK WSP.ANIOŁÓW STRÓŻÓW

– CZWARTEK WSP.ŚW.FRANCISZKA Z ASYŻU

– PIĄTEK WSP.ŚW.FAUSTYNY KOWALSKIEJ

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w s.k-le.

2.Bóg zapłać za dzisiejszą składkę do puszek na remont ośrodka rekolekcyjnego w Myczkowcach.

3.Od jutra wszystkie nabożeństwa wieczorowe będą odprawiane o 17.

4.Jutro początek nabożeństw różańcowych.W poniedziałki i niedziele w starym kościele, a w pozostałe dni w nowym.Serdecznie zachęcamy parafian,a pośród nich dzieci i młodzież do udziału w różańcu.

5.We wtorek zapraszamy na różaniec klasę I i II ,a we środę na Nowennie poświęcenie różańców i wręczenie dzieciom klasy III w ramach przygotowania do I Spowiedzi i I Komunii Św.

6.We środę o 17 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.3O.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

7.W I Czwartek spotkanie Akcji Katolickiej,a o 16.30 adoracja Najśw.Sakramentu.O 17 różaniec prowadzony przez Akcję Katolicką i Msza św.

8.W I piątek w SK o 6.30 spowiedz i o 7 Msza św.,a w nowym spowiedz od 16,a o 17 różaniec prowadzony przez róże różańcowe i Msza św.O 8 wyjazd do chorych.Natomiast w R-le spowiedz od 6 i Msza św.o 6.30,a w B-ce spowiedz od 18.30 i Msza św.o 19.W R-lu z uwagi na prace remontowe w k-le Msze św.będą odprawiane w szkole.

9.W I sobotę o 16.30 różaniec w intecji trzeźwości, a o 17 Msza św.ku czci Niepokalanego Serca NMP.Po Mszy św.zmiana tajemnic różańcowych,a na wyjazdach w niedzielę.

10.W przyszłą I niedzielę miesiąca adoracja Najśw.Sakramentu,a po sumie błogosławieństwo dzieci.Składka na potrzeby diecezjalne.

11.Bóg zapłać za składane we wrześniu ofiary materialne na prace u sióstr i potrzeby kościoła.Dziękujemy także za bezineteresowne prace i pomoc parafianom : Grzegorzowi Śliwie,Stanisławowi Bubniakowi,Bogdanowi Gazda oraz Leszkowi Stachurskiemu za troskę o rozrównywanie materiału nawożonego na parking.Zostały także odnowione i zabezpieczone drzwi wokół kościoła.