28 NIEDZIELA ZW.- 14.X.2018 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

– Poniedziałek Wsp.św.Teresy od Jezusa

– Wtorek Wsp.św.Jadwigi Śląskiej – 40 rocznica wyboru Jana Pawła 2

– Środa – Wsp.św.Ignacego Anticheńskiego

– Czwartek Święto św.Łukasza Ew.- Patrona prac.Służby Zdrowia

– Sobota – Wsp.św.Jana Kantego

Wszystkim Solenizantom składamy najlepsze życzenia

1.Msze św.do południa bez zmian.Na sumie chrzest dzieci.O 17 w starym kościele Msza św.wieczorowa z nabożeństwem różańcowym.

2.Z racji obchodzonej dzisiaj XVIII Niedzieli Papieskiej po Mszach św.tradycyjna zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej i jednocześnie ubogiej młodzieży w ramach Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

3.Zapraszamy na codziennny różaniec o godz.17.We środę dodatowo Nowenna do MB Lipińskiej z godzinkami o Matce Bożej o 16.30.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

4.We czwartek z racji św.Łukasza zapraszamy prac.służby zdrowia.

5.W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie KSM.

6.W sobotę z racji XII Biegu Ulicznego im.Kazimierza Świerzowskiego w godzinach od 11.30 do 12.45 zamknięta będzie droga z Lipinek centrum w kierunku Pagorzyny,Zagumnie i od Rozdziela.Organizatorzy za utrudnienia przepraszają i jednocześnie zapraszają do udziału w biegu i kibicowaniu.

7.Przsyszła niedziela będzie Misyjna – składka do puszek na misje,a z racji III niedzieli prosimy parafian o pażdziernikową składkę w kopertach na nowy kościół i dom sióstr.

8.W minionym tygodniu zostały ukończone prace przy montażu głosu  organowego PRYNCYPAŁ i organy poddane zostały strojeniu.Koszt głosy ostatecznie wyniósł 14 tyś.500 zł a strojenie 300 euro.Ofiarodawcom na organy raz jeszcze składamy serdeczne Bóg zapłać.