29 NIEDZIELA ZW.- 21.X.2018 R.

1.Msze św.do południa bez zmian.0 17 w starym k-le Msza św.wieczorowa z nabożeństwem różańcowym.

2.Bóg zapłać za zbiórkę do puszek na misje z racji Tygodnia Misyjnego.Różaniec ofiarujemy w tym tygodniu za misje.

3.Jutro przypada liturgiczne Wsp.ŚW.JANA PAWŁA II.Trwamy w dziękczynieniu Panu Bogu za naszego Papieża – Polaka,a zwłaszcza za Jego święte życie.W naszej parafialnej i osobistej pobożności zwracajmy uwagę na relikwie św.JP 2 i starajmy się oddawać Im cześć w każdą I SOBOTĘ po Mszy św.wieczorowej.We wdzięcznej i modlitewnej pamięci zachowujmy osobę Ks.Kardynała Stanisława Dziwisza,który na 35 – lecie Koronacji wprowadził do naszego sanktuarium relikwie św.JP 2.

4.Codziennie o 17 Msza św.wieczorowa z nabożeństwem różańcowym – serdecznie zachęcamy do udziału.

5.We  środę dodatkowo Nowenna do MB Lipińskiej .Godzinki o Matce Bożej o 16.30.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego i zbiórka ministrantów i lektorów w związku z bliską uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym – obecność obowiązkowa.Rodziców prosimy o dopilnowanie tej ważnej sprawy.

5.W piątek po nabożeństwie wieczornym spotkanie KSM.

6.W przyszłą niedzielę w kościołach poświęconych obchodzimy ROCZNICĘ POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO.

7.Kartki na wypominki są wyłożone w różnych miejscach kościoła.

Dokładne informacje dotyczące Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego podamy w następną niedzielę.

8.Andrzejowi Czechowiczowi i Krzysztofowi Majchryczowi dziękujemy za w wykonanie lepszego oświetlenia Figury MB Lipińskiej.