33 NIEDZIELA ZW.- 18.XI.2018 R.

W tygodniu w liturgii przypada

– wtorek Wsp.św.Rafała Kalinowskiego

– środa Wsp.Ofiarowania NMP

– czwartek Wsp.św.ćecylii

– sobota Wsp.św.Andrzeja Dunc – Lac i Towarzyszy

– niedziela Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.Msze św.do południa bez zmian.O 17 w starym k-le Msza św.wieczorowa.

2.Wypominki w poniedziałek,środę i piątek o 16.30.

3.We środe o 17 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.a po Nabożeństwie próba chóru parafialnego.Panu Wójtowi dziękujemy za nieodpłatne użyczenie sali w domu ludowym na zabawę.

4.W piątek po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.

5.Następna niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest Świetem patronalnym Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.Oba oddziały parafialne działają owocnie i dlatego wyrażamy im naszą wdzięczność jak również Panu organiście i chórowi z racji ŚW.CECYLII – PATRONKI.W przyszłą niedzielę po Mszach św.zbiórka do puszek na potrzeby naszego oddziału KSM.Bardzo prosimy Parafian o wsparcie naszej młodzieży.

6.Zapisy na pielgrzymkę do Ziemii Świetej do końca listopada w zakrystii.Dokładne informacje na stronie parafialnej.Serdecznie zachęcamy.

7.Serdecznie dziękujemy i wyrażamy nasze uznanie dla pięknej i wzruszającej inscenizacji patriotycznej w wykonaniu uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielami z racji 100-lecia Niepodległości.