34 NIEDZIELA ZW. – UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – 25.XI.2018 R.

1.Msze św. do południa bez zmian.O 17 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

2.Bóg zapłać za składane ofiary w kopertach w listopadzie na nowy k-ł oraz dom sióstr i potrzeby parafii a także za dzisiejsze ofiary do puszek na nasz parafialny oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

3.Wypominki w poniedziałek,środę i piątek o 16.30.

4.We środe o 17 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.a potem zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.

5.W piątek przypada Świeto Św.Andrzeja Ap.Solenizantom składamy najlepsze życzenia.Po Mszy św.wieczorowej spotkanie KSM.

6.W I Sobotę o 16.30 różaniec w intencji trzeźwości,a po Mszy św.ucałowanie relikwii św.JP 2 oraz zmiana tajemnic różańcowych.

7.Za tydzień rozpoczynamy czas Adwentu.W niedziele adwentowe o 6.30 Godzinki o Matce Bożej.Dokładne informacje dotyczące Rorat podamy za tydzień.

8.Przypominamy o pielgrzymce do Ziemi Świetej do następnej niedzieli włącznie.Jest zapisanych 30 osób.Zachęcamy Parafian do skorzystania z tej niepowtarzalnej okazji przejścia śladami Chrystusa,Matki Bożej i Apostołów oraz umocnienia swojej wiary.Po następnej niedzieli ogłoszenie o pielgrzymce zostanie skierowane do innych parafii.

9.W przyszłą I Niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu,a po sumie błogosławieństwo dzieci.Na wyjazdach zmiana tajemnic różańcowych,a składka na potrzeby Diecezji.

10.Od dzisiejszej niedzieli rozpoczynamy sezon grzewczy w kościele,dlatego prosimy o zamykanie wszystkich drzwi.