NIEDZIELA 2 ADWENTU – 9.XII.2018 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

– czwartek WSP.ŚW.ŁUCJI

– piątek WSP.ŚW.JANA OD KRZYŻA

– niedziela 3 Adwentu – NIEDZIELA GAUDETE

1.Msze św.do południa bez zmian.O 17 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

2.Bóg zapłać za składkę do puszek jako pomoc dla Kościoła na Wschodzie.W II Niedzielę stycznia planowana jest zbiórka pieniężna dla chorego dziecka w rodzinie Krupów.

3.Jutro w ramach porządku diecezjalnego adoracja Najświętszego Sakramentu w nowym kościele od 7.30 do 16.O 15 wspólna koronka do Miłosierdzia Bożego.Natomiast o 16.30 w starym k-le Godzinki o Matce Bożej i Roraty.

4.Roraty w pozostałe dni tego tygodnia : wtorek,czwartek i sobota o 7,a we środe i w piątek o 17.Godzinki pół godziny wcześniej.Parafian zachęcamy do udziału w poniedziałkowej adoracji i w codziennych Roratach.Oczekujemy jeszcze większej liczby dzieci.

Próba chóru parafialnego.Nasz chór wystapi dzisiaj w przeglądzie chórów ,który rozpocznie się w Bazylice w Gorlicach o 19.Zachęcamy do udziału.

6.W piątek po wieczornych Roratach spotkanie KSM.

7.Chorych z poza I piątków,których chcemy jeszcze zgłosić z racji Świąt możemy zapisać w zakrystii.

8.Świece małe Caritas sa jeszcze do nabycia w zakrystii.

9.W przyszłą niedzielę początek Nowenny przed UROCZYSTOŚCIĄ BOŻEGO NARODZENIA.

10.Bóz zapłać Ryszardowi Gurbie za wykonanie pięknego feretronu dla FIGURY MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ – daru pielgrzymów do Fatimy w roku

2017.

11.W przyszłą III niedzielę prosimy parafian o grudniową składkę w kopertach na potrzeby nowego k-ła,sióstr i bieżących potrzeb.

12.Parafia Grekokatolicka będąca właścicielem cerkwi w Rozdzielu prowadzi obecnie prace remontowe.Rozdziele stanowi część naszej parafii,dlatego składka w kopertach w lutym jest planowana jako pomoc dla kościoła w Rozdzielu.