NIEDZIELA 3 ADWENTU – 16.XII.2018 R.

1.Msze św. do południa bez zmian.O 17 w starym kościele msza św.wieczorowa.

2.Bóg zapłać za grudniową składkę w kopertach na potrzeby bieżące nowego kościoła i parafii.

3.Roraty w tym tygodniu : poniedziałek o 17 w starym kościele oraz środa i piątek również o 17,ale w nowym.Natomiast wtorek ,czwartek i sobota o 7 w nowym kościele.

4.We środe dodatkowo Nowenna,a po Roratach zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.

5.Dzisiaj początek Nowenny przed Bożym Narodzeniem.

6.Pasterki w tym roku tak jak w latach poprzednich czyli w Bednarce o 22.30 a w nowym kościele o północy.

7.Osoby zapisane do Ziemi Świetej nie mające jeszcze paszportów proszone są o jak najszybsze wyrobienie,a także prosimy o wpłaty pozostałe osoby zaliczek w kwocie 1000 zł.Osoby,które jeszcze się zastanawiają proszone są o ewentualne podjęcie decyzji do Świąt.

8.W ostatnim pełnym tygodniu Adwentu zachęcamy dzieci i dorosłych parafian do udziału w Roratach.