NIEDZIELA – ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY : JEZUSA,MARYI I JÓZEFA

1.Msze św.do południa bez zmian.O 17 Msza św.wieczorowa.

2.Czasopisma katolickie dziś dostępne : ŹRÓDŁO i JAŚ są do nabycia w zakrystii.

3.Jutro o godz.15 Msza św.z Nieszporami i okolicznościowym kazaniem o godz.15.Po Mszy św.wystawienie Najświętszego Sakramentu wraz z suplikacjami na przebłaganie Pana Boga za grzechy starego roku.Parafian serdecznie zachęcamy do licznego udziału.

4.We wtorek wypada liturgiczna UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK.Modlimy się o pokój na świecie.

5.Za udział w nabożeństwie na stary rok oraz za odśpiewanie Hymnu do Ducha Świętego w Nowy Rok możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6.We środę o 17 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.Godzinki o Matce Bożej o 16.30,a po nabożeństwie próba chóru parafialnego oraz zbiórka ministrantów i lektorów.

7.W czwartek o 16 spotkanie Akcji Katolickiej,a od 16.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Msza św.z modlitwami o powołania i za kapłanów.

8.W I piątek Msze św.o 7 w starym k-le ze spowiedzią od 6.30 i w nowym o 17 ze spowiedzią od 16.W R-lu o 6.30 ze spowiedzią od 6,a w B-ce o 18 ze spowiedzią od 17.30.O 8 wyjazd do chorych.

9.W I sobotę o 16.30 różaniec w intencji trzeźwości i o 17 Msza św.Po Mszy św.zmiana tajemnic różańcowych,a na wyjazdach w przyszłą niedzielę.

10.W przyszłą niedzielę przypada UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO.Po sumie poświęcenie kadzidła i kredy oraz błogosławieństwo dzieci.

11.Eucharystyczny Ruch Młodych przy naszej parafii tradycyjnie po

Mszy św.będzie rozprowadzał małe zestawy kadzidła,kredy i węgielek.Nasza dobrowolna ofiara niech umożliwi dzieciom wyjazd na wycieczkę.Składka w czasie Mszy św.przeznaczona jest tradycyjnie na misje.

12.Kolęda w tym tygodniu :

– środa od 8.30 ks.Rafał od P.Białkowej w dworze do Rodziny Frączek

– sobota od 8.30 ks.Rafał od rodziny Czapka w kierunku starego k-ła do rodziny Tylawskich

– sobota od 8.30 ks.proboszcz od rodziny Prysaków do rodziny Papierniaków