7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 24.II.2019 R.

1.Msze św.do południa bez zmian.O 17 Msza św.wieczorowa w starym kościele.

2.We wtorek o 17 w szkole spotkanie dzieci klasy III z możliwością zakupu stroju I – Komunijnego, natomiast we środę o 15.30 kolejna katecheza z rodzicami.

3.We środę o 17 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 16.30.Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.

4.Spowiedź i Msze św.w I piątek :

– R-le 6 spowiedź i 6.30 Msza św.

– Stary kościół 6.30 spowiedź i 7 Msza św.

– Nowy kościół 16 spowiedź i 17 Msza św.

– B-ka 17.30 spowiedź i 18 Msza św.

– 8 wyjazd do chorych

5.Bardzo prosimy dzieci i młodzież,by przchodzić do spowiedzi św.wcześniej ,a nie w ostatniej chwili.

6.W I Sobotę Msze św.ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP o 7 i 17 z różańcem w intencji trzeźwości o 16.30.Po Mszy św.ucałowanie relikwii św.Jana Pawła II oraz zmiana tajemnic różańcowych.

7.W przyszłą I Niedzielę adoracja Najświętszego sakramenty,a składka na Seminarium Duchowne.Po sumie błogosławieństwo dzieci,a na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.

8.W zakrystii do odebrania czasopisma katolickie ,a także w nawie Miłosiedzia Bożego  wolne numery Niedzieli i Źródła.