1.NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.III.2019 R.

1.Msze św. do południa bez zmian. Po sumie Droga Krzyżowa.

2.O 15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.

3.Czasopisma katolickie są do nabycia w zakrystii i w nawie Miłosierdzia Bożego.

4.We wtorek w ramach łączności z naszym Seminarium zapraszamy na Mszę św. o 7 z modlitwami za Seminarium w Rzeszowie i o nowe powołania.

5.We środę o 17 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św. z godzinkami o Matce Bożej o 16.30.

6.Po Nowennie próba chóru parafialnego. W czasie Nowenny poświęcenie i wręczenie kandydatom do bierzmowania krzyży, a po Nowennie w kościele spotkanie z rodzicami kandydatów.

7.W piątek o 17 Droga Krzyżowa i Msza św.

8.Parafian dorosłych wraz z dziećmi zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych.

9.W przyszłą III niedzielę prosimy o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła i tegoroczne prace w domu Sióstr. Planowane są prace przy wymianie instalacji wodnej i grzewczej. Potrzeby te są pilne. Również z racji niedzieli Ad Genetes zbiórka do puszek na misje, wraz z naszymi modlitwami za misje.

10.W rejonie kościoła od strony drogi do Rozdziela poraz trzeci od wiosny ubiegłego roku nastąpiła awaria kanalizacji.Z tego powodu kotłownia kościoła była już dwukrotnie zalana ściekami ,a teraz ścieki zatrzymał zamontowany po ostatnim wydarzeniu zawór zwrotny. Tak na dłuższą metę być nie może, dlatego proszę użytkowników kanalizacji od kościoła w górę o odpowiedzialne korzystanie z kanalizacji ,bo po prostu coś raz na jakiś czas zatyka odpływ.