IV Niedziela Wielkiego Postu

NIEDZIELA 4 WIELKIEGO POSTU LAETARE – 31.III.2019 R.

1.Niedziela jest rekolekcyjna.Witamy ks.Stefana – długoletniego proboszcza w Szymbarku.

2.Po sumie Droga Krzyżowa ,a o 15 GORZKIE ŻALE – z rekolekcyjnym kazaniem pasyjnym i Msza św.,ale bez kazania.Ok.16.30 nauka stanowa dla młodzieży .

3.Msze św.z naukami ogólnymi w kościele parafialnym i na dojazdach bez zmian.

4.Program rekolekcji do środy jest podany na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii.

5.We wtorek od 10 do 17 spowiedź św.z przerwami od 12 do 14 i od 15.30 do 16.W R-lu spowiedź od 15 do 15.30,a w B-ce od 15.30 do 16.Spowiedź wtorkowa jest już spowiedzią z racji I Piątku ,który w tym tygodniu przypada.Wystarczy więc przystąpić do Komunii św.w I Piątek.

6.We środę zakończenie rekolekcji.O 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z błog.rekolekcyjnym z odpustem zupełnym.Tradycyjna składka dla ks.Rekolekcjonisty.Wieczorem próba chóru parafialnego.

7.Dzieci i młodzież szkolna uczestniczy w rekolekcjach w ramach dni wolnych od nauki.Dzieci przedszkolne zachęcamy do udziału z rodzicami.

8.W I Czwartek o 16.30 spotkanie Akcji Katolickiej,a od 17.30 Adoracja Najśw.Sakramentu i Msza św.z modlitwami o powołania.

9.W I Piątek spowiedź w st.k-le od 6.30 i Msza św.o 7,a w nowym spowiedź od 17,a o 18 Msza św.i Droga Krzyżowa.R-le spowiedź od 6 i Msza św.o 6.30,a w B-ce spowiedź od 18.45 i Msza św.o 19.15.O 8 wyjazd do chorych,również tych zgłoszonych w zakrystii na Świeta.

10.W I Sobotę o 17.30 różaniec w intencji trzeźwości i o 18 Msza św.z ucałowaniem relikwii św.Jana Pawła II oraz zmianą tajemnic różańcowych.Zachęcamy do udziału.

11.W przyszłą I NIEDZIELĘ adoracja Najświętszego sakramentu , a dar ołtarza na cele diecezjalne.Na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.Po sumie błogosławieńtwo dzieci.

12.Prosimy w dalszym ciągu o ofiary na kwiaty do grobu Bożego.

13.W zakrystii są do nabycia w dalszym ciągu baranki wielkanocne w cenie 5 zł na CARITAS.

14.Parafian wraz z dziećmi i młodzieżą serdecznie zachęcamy do udziału w rekolekcjach i do skorzystania ze spowiedzi rekolekcyjnej.Prosimy również o modlitwę w intencji ks.Stefana i za duchowe owoce tych rekolekcji.