5 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 7.IV.2019 R.

1.Msze św. do południa bez zmian. Po sumie Droga Krzyżowa i błogosławieństwo dzieci.
2.O 15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza św.
3.Niedziela jest adoracyjna. Bóg zapłać za dar ołtarza na potrzeby diecezjalne.
4.We środę o 15.30 w szkole katecheza dzieci klasy III z rodzicami , a o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po nabożeństwie zbiórka ministrantów i lektorów oraz próba chóru parafialnego.
5.W piątek o 18 Droga Krzyżowa i Msza św. O godz. 19.00 zapraszamy z naszym oddziałem Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży na tradycyjną Drogę krzyżową z Bednarki na Cieklinkę.
6.W przyszłą niedzielę przypada NIEDZIELA MĘKI PAŃSKIEJ – NIEDZIELA PALMOWA. Na sumie poświęcenie palm i procesja z palmami. Podobnie w Bednarce.
7.W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne Caritas w cenie 5 zł.
8.Bóg zapłać za składane ofiary na kwiaty do Grobu Bożego. Prosimy w dalszym ciągu o pomoc na ten cel. Zajmuje się tym s.Ludmiła.
9.W związku z bliskim WIELKIM TYGODNIEM i ŚWIĘTAMI WIELKANOCNYMI prosimy o przygotowania i udział ministrantów i lektorów, chór parafialny oraz Ochotniczą Straż Pożarną. Dokładne informacje na WIELKI TYDZIEŃ I ŚWIĘTA podamy w przyszłą niedzielę.
10.W Niedzielę Palmową tradycyjny wyjazd młodzieży na spotkanie do Gorlic. Informacje przekaże ks.Rafał.