PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY – 22.IV.2019 R.

1.Msze św.do południa bez zmian.Mszy św.wieczorowej nie będzie.Na sumie sakrament chrztu św.

2.Bóg zapłać za dar ołtarza na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Instytut Teologiczno-Pastoralny w Rzeszowie.

3.Bóg zapłać również za ofiary pieniężne złożone w Wielki Piątek na Boży Grób,a w Nidzielę Wielkanocną na ogrzewanie kościoła.

4.Dziękujemy również wszystkim,którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia liturgii w tych dniach.

5.We środę o 15.30 w szkole katecheza dzieci klasy III z rodzicami.O 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.

6.W piątek z racji Oktawy Zmartwychwstania Pańskiego nie obowiązuje  abstynencja od pokarmów mięsnych.Po  Mszy św.wieczorowej spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

7.W sobotę wieczorek początek pielgrzymki do Ziemi Świętej.O godz.18.30 zbiórka na parkingu przy nowym kościele,pakowanie bagaży i przejazd na lotnisko.Z uwagi na jednorazowy przejazd nie będzie przydzielonych miejsc w autokarze,a w samolocie według przydziału linii lotniczej.Parafian prosimy o modlitwę .

8.W przyszłą niedzielę wypada ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.O 11 w Wójtowej tradycyjny odpust z powierzeniem ziemi biecko-gorlickiej Miłosierdziu Bożemu.

9.W przyszłą niedzielę składka na Caritas Diecezji Rzeszowskiej.