NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 28.IV.2019 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek WSP.św.Katarzyny ze Sieny

– wtorek UROCZYSTOŚĆ ŚW.WOJCIECHA BPA I MĘCZ.-PATRONA POLSKI

– czwartek Wsp.św.Atanazego

– piątek UROCZYSTOŚĆ NMP KRÓLOWEJ POLSKI

– sobota Wsp.św.Floriana

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa w starym kościele.Odpust w Wójtowej – suma o 11.

2.Bóg zapłać za składkę na Caritas .

3.We środę początek Nabożeństw Majowych – zawsze o 18.Dodatkowo Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

4.W I Czwartek o 16.30 spotkanie Akcji Katolickiej,a od 17.30 adoracja Najśw.Sakr.i Msza św.o 18 z modlitwami za kapłanów i o nowe powołania.

5.W piątek z racji Uroczystości NMP Królowej Polski Msze św.tak jak w niedziele.Okazja do spowiedzi św.pół godziny przed każdą Mszą św.Wyjazd do chorych o 14.30.Nie obowiązuje z racji Uroczystości abstynencja  od pokarmów mięsnych.W Krygu odpust – suma o 11.

6.W I Sobotę we Wsp.św.Floriana zapraszamy na 18 strażaków.O 17.30 różaniec w int.trzeźwości,a po Mszy św.i majówce zmiana tajemnic różańcowych.

7.Przyszła niedziela jest adoracyjna.Na wyjazdach zmiana tajemnic różańcowych ,a po sumie błog.dzieci.