3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 5.V.2019 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek ŚWIĘTO ŚW.AP.FILIPA I JAKUBA

– środa UROCZYSTOŚĆ ŚW.STANISŁAWA BPA I MĘCZ.

Solenizantom składamy najlepsze życzenia

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza św.wieczorowa z majówką w starym kościele.

2.Niedziela jest adoracyjna.Po sumie błog.dzieci,a na dojazdach zmiana tajemnic różańcowych.

3.Codziennie o 18 Msza św.z Nabożeństwem Majowym.

4.We środę dodatkowo Nowenna do MB Lipińskiej z Godzinkami o Matce Bożej o 17.30.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

5.W piątek o 17 Pierwsza Spowiedź dzieci klasy trzeciej oraz ich rodziców i chrzestnych.W tym roku 7 dzieci  przystąpi do I Spowiedzi i I Komunii św.Otoczmy te dzieci naszą modlitwą.

7.W przyszłą niedzielę na sumie UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ.

8.W przyszłą niedzielę przypada NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – początek modlitw o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

9.W naszych modlitwach polecajmy również tegorocznych maturzystów o światło Ducha św.i pomyślne egzaminy.