4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.V.2019 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

Wtorek Święto Św.Macieja Ap

Czwartek Święto Św.Andrzeja Boboli – Patrona Polski

1.Msze św.do południa bez zmian.Na sumie UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ dzieci klasy trzeciej – polecajmy je w modlitwie.

2.O 18 w starym kościele Msza św.i nabożeństwo majowe.

3.Codziennie o 18 Msza św.z nabożeństwem majowym – poniedziałek w starym kościele,a we środę z Nowenną i Godzinkami.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

4.Dla dzieci I Komunijnych trwa Biały Tydzień.

5.W TYGODNIU MODLITW O POWOŁANIA modlimy się o nowe powołania i za maturzystów.

6.W przyszłą niedzielę na sumie PIERWSZA ROCZNICZA I KOMUNII ŚWIETEJ dzieci klas czwartych – polecajmy je w modlitwie.

7.W przyszłą III niedzielę prosimy o składkę w kopertach na potrzeby nowego kościoła i parafii.

8.Bóg zapłać za modlitwę w intencji pielgrzymki do Ziemi Świetej.Była też modlitwa za naszą Parafię.Uczestnicy są zadowoleni z bogatej duchowo pielgrzymki.

9.Parafia może również zorganizować w lipcu pielgrzymkę krajową trzy dniową – tym razem tzw ściana wschodnia : Zamość,Lublin,Sanktuarium Maryjne w Kodniu,Grabarka,Sokółka – miejsce cudu eucharystycznego,Tykocin i Białystok.Zachęcamy parafian ,a pośród nich chórzystów do przemyślenia tej propozycji.Dokładne informacje podamy w najbliższym czasie.