5 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 19.V.2019 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

– piątek Wsp. NMP Wspomożycielki wiernych – dzień modlitwy za kościół w Chinach

1.Msze św. do południa bez zmian. Na sumie uroczystość PIERWSZEJ ROCZNICY PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ dzieci klas czwartych. Dzieci rocznicowe zachęcamy do udziału w tym tygodniu w nabożeństwach majowych w I rocznicę Białego Tygodnia.

2.O 18 w starym k-le Msza św. z nabożeństwem majowym.

3.Codziennie o 18 Msza św. i nabożeństwo majowe. W poniedziałek w starym kościele , a w pozostałe dni w nowym.

4.We środę o 17.30 Godzinki o Matce Bożej i dodatkowo Nowenna do MB Lipińskiej. Po nabożeństwie próba chóru parafialnego.

5.W piątek wieczorem spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

6.W poniedziałek przypada 19 rocznica sakry biskupiej naszego Biskupa Ordynariusza Jana – polecajmy Jego Osobę w modlitwie.

7.Bóg zapłać za ofiary materialne w kopertach na potrzeby kościoła i parafii. W przyszłą niedzielę do puszek zbiórka na diecezjalne Radio VIA.

8.Zapowiedzi :

– Maciej Kędzierski – parafia w Siedliskach i Gabriela Wójs – parafia Lipinki – zap.2

– Piotr Firlit – parafia Lipinki i Karolina Wydmańska – parafia Głuchołazy – zap.2

– Paweł Buś z parafii Wójtowa i Anna Maniak – parafia Lipinki – zap.2

Ewentualne przeszkody mamy obowiązek zgłosić do kancelarii parafialnej.