UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2.VI.2019r.

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 2.VI.19

W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek Wsp.ŚW.KAROLA LWANGI I TOW.

– środa WSP.ŚW.BONIFACEGO

– sobota WSP.ŚW.JADWIGI KRÓLOWEJ

1.Msze św.do południa bez zmian.O 18 Msza ,św.wieczorowa w starym k-le.

2.Niedziela jest adoracyjna. Po sumie błogosławieństwo dzieci.

3.Bóg zapłać za dar ołtarza na cele diecezjalne.

4.We środę o 18 Nowenna do MB Lipińskiej i Msza św.  Godzinki o Matce Bożej o 17.30.Po nabożeństwie próba chóru parafialnego i zbiórka ministrantów i lektorów.

5.W I Czwartek o 16.30 spotkanie Akcji Katolickiej, a od 17.30 Adoracja Najświetszego Sakramentu i Msza św.o 18.

6.W I Piątek w starym k-le o 7 Msza św.ze spowiedzią od 6.30,a w nowym Msza św.o 18 ze spowiedzią od 17.W R-li spowiedź od 6 ,a Msza św.o 6.30,natomiast w B-ce spowiedź od 18.30 i Msza św.o 19.O 8 wyjazd do chorych.

7.W przyszłą niedzielę przypada UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – kończy się liturgiczny okres Wielkanocny.Odpust w Kobylance – program na tablicy ogłoszeń.Zachęcamy do udziału.

8.Tegoroczna procesja Eucharystyczna z racji Bożego Ciała przewidziana jest w parku wzdłuż alejek wokół stawów z zakończeniem przy dworze .Dokładne informacje podamy w następną niedzielę

9.Ewentualne zapisy na parafialna pielgrzymkę ŚCIANA WSCHODNIA do przyszłej niedzieli.Zachęcamy Parafian.