12 NIEDZIELA ZW. – 23.VI.2019 R.

W tygodniu w liturgii przypada :

– poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ŚW.JANA CHRZCICIELA

– piątek UROCZYSTOŚĆ NAŚW.SERCA PANA JEZUSA – godz.11 Odpust w Pagorzynie i nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych

– sobota UROCZYSTOŚĆ ŚW.AP.PIOTRA I PAWŁA

– niedziela – godz.11 Odpust w Bednarce ku czci NMP Nieustającej Pomocy – w Lipinkach sumy nie będzie

1.Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia

2.Na sumie chrzest dzieci i procesja eucharystyczna.

3.0 18 Msza św.wieczorowa w starym k-le.

4.W oktawie Bożego Ciała codziennie o 18 Msza św.z procesją eucharystyczną – w poniedziałek w starym k-le.

5.We środe o 18 Nowenna do MB Lipińskiej.Po nabożeństwie próba chóru i zbiórka ministrantów i lektorów.

6.We czwartek o 18 zakończenie Oktawy Bożego Ciała z błog.dzieci oraz wianków i ziół.

7.W sobote w Ur.Św.Ap.Piotra i Pawła Msze św.w nowym k-le o 7 i suma o 11.O 18 w starym k-le,a w R-lu o 8 i w B-ce o 10.Składka na Świętopietrze.

8.Składka na remont domu i skutki pożaru u Pani Józefy Kupiec 7 lipca do puszek.

9.Zachęcamy do udziału w Odpuście w Bednarce w najbl.niedzielę o 11.Miejscowych Parafian prosimy tak jak zawsze o przygotowanie kościoła i obejścia,a chór parafialny o śpiew.